Leasing pojazdów
Pomagamy krok po kroku przejść skomplikowany proces przyznawania leasingu
Czytaj więcej...
Leasing maszyn budowlanych
Pomożemy Ci wyposażyć każdy zakład produkcyjny, od niewielkiej hali po fabrykę.
Czytaj więcej...
Leasing nieruchomości
W leasingu nieruchomości przedmiotem umów są różnego rodzaju nieruchomości: hale produkcyjne, budynki biurowe, budynki przeznaczona pod wynajem, magazyny
Czytaj więcej...
Leasing mebli i sprzętu
Leasing mebli i sprzętu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy mają ograniczony budżet na wyposażenie firmy, lecz nie chcą oni nabywać najtańszych produktów
Czytaj więcej...
CFM - Wynajem długoterminowy
Celem naszego działania jest odciążenie klientów od szeroko rozumianej obsługi floty samochodowej. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na prowadzeniu swojej działalności biznesowej, zamiast przeznaczać czas i zasoby ludzkie na zarządzanie flotą.
Czytaj więcej...
Previous
Next

NASZE

USŁUGI

Leasing środków transportu w Fenix Investment Group to tani sposób finansowania dzięki możliwości zaliczenia w koszty uzyskania przychodu opłaty wstępnej oraz całości rat leasingowych

Leasing mebli i sprzętu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy mają ograniczony budżet na wyposażenie firmy, lecz nie chcą oni nabywać najtańszych produktów

Leasing maszyn i urządzeń to nowoczesny instrument finansowy, który pozwala Ci na korzystanie z wysokiej jakości maszyn produkcyjnych bez konieczności ich kupowania

Przedmiotem leasingu mogą być nieruchomości komercyjne tj. budynki i lokale biurowe, budynki i lokale handlowe lub usługowe, hale magazynowe i produkcyjne oraz centra logistyczne

Możesz uwolnić kapitał zamrożony w majątku Twojej firmy. Leasing zwrotny polega na przeniesieniu własności danego składnika majątku na leasingodawcę w zamian za wypłacenie środków z tytułu przeniesienia własności tego środka

CFM to w uproszczeniu wynajem długoterminowy, czyli outsourcing floty. Celem naszego działania jest odciążenie klientów od szeroko rozumianej obsługi floty samochodowej.

KIM

JESTEŚMY?

Fenix Investment Group

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe i bezpieczeństwo prawne.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom jak najwyższej jakości oferowanych usług. Wartości którymi kierujemy się na co dzień to: profesjonalizm, uczciwość, odpowiedzialność i dbałość o interes Klientów.

Jako partner w dynamicznie rozwijającej się sieci brokerów leasingu obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami leasingowymi oraz bankami, aby spełnić Państwa oczekiwania w zakresie finansowania.

DLACZEGO

LEASING?

Główne korzyści leasingu

Leasing to bardzo dobry wybór w przypadku przedsiębiorcy zamierzającego pozyskać przedmioty przeznaczone do eksploatacji w jego działalności. Przedmiotami tymi najczęściej są samochody, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby leasingować także inne mienie takie jak urządzenia i maszyny, meble, sprzęt IT, a także nieruchomości. Decydując się na leasing przedsiębiorca nie musi angażować swoich środków w celu zakupu danego przedmiotu. Jednocześnie może korzystać z korzyści podatkowych związanych z ponoszeniem kosztów rat leasingowych. Wyjątki w tym zakresie dotyczą pojazdów, które nie są wykorzystywane wyłącznie w działalności gospodarczej przedsiębiorcy. Korzystanie z leasingu operacyjnego umożliwia większe korzyści podatkowe niż amortyzacja środka trwałego wziętego na kredyt, jeżeli dany środek trwały ma długi okres amortyzacji (np. 60 miesięcy dla nowych samochodów).

LEASING

ŚRODKÓW TRANSPORTU

Potrzebujesz finansowania pojazdów?

Leasing środków transportu w Fenix Investment Group to tani sposób finansowania dzięki możliwości zaliczenia w koszty uzyskania przychodu opłaty wstępnej oraz całości rat leasingowych (w przypadku zakupu samochodów w kredycie kosztem podatkowym są jedynie zapłacone odsetki oraz amortyzacja rozłożona w czasie).

LEASING

MEBLI I SPRZĘTU

Chcesz wyposażyć biuro
i potrzebujesz finansowania?

Leasing mebli i sprzętu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy mają ograniczony budżet na wyposażenie firmy, lecz nie chcą oni nabywać najtańszych produktów. Opcja ta umożliwia rozłożenie w czasie wydatków zakupu, a także remontu biura, umożliwiając zaopatrzenie swoich powierzchni w najwyższym standardzie oraz od razu z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań.

LEASING

MASZYN I URZĄDZEŃ

Potrzebujesz koparki lub wywrotki na budowę?

Leasing maszyn i urządzeń to nowoczesny instrument finansowy, który pozwala Ci na korzystanie z wysokiej jakości maszyn produkcyjnych bez konieczności ich kupowania – w efekcie nie narażasz się m.in. na wysokie koszty amortyzacji ani też na „zamrożenie” środków z budżetu firmy. Daje Ci dostęp do najbardziej innowacyjnych urządzeń na korzystnych warunkach finansowych oraz przynosi dodatkowe korzyści podatkowe – pozwalając odliczyć od podatku koszty leasingu / amortyzacji. W końcu pozwala Ci zapomnieć o problemach związanych ze sprzedażą wyeksploatowanego sprzętu – leasingujesz, przejmujesz możliwość użytkowania go na określony czas, a później najczęściej nie jesteś zobowiązany do jego wykupu.

LEASING

NIERUCHOMOŚCI

Zastanawiasz się nad finansowaniem upatrzonej nieruchomości?

Przedmiotem leasingu mogą być nieruchomości komercyjne tj. budynki i lokale biurowe, budynki i lokale handlowe lub usługowe, hale magazynowe i produkcyjne oraz centra logistyczne. Leasing finansowy najczęściej dotyczy całej nieruchomości wraz z gruntem. Raty wynagrodzenia z tytułu umowy leasingu finansowego podzielone są na część kapitałową i część finansową (odsetkową). Ta ostatnia jest kosztem uzyskania dla przychodu Korzystającego – czyli leasingobiorcy.

LEASING

ZWROTNY

Masz majątek, ale potrzebujesz środków na nowe inwestycje?

Możesz uwolnić kapitał zamrożony w majątku Twojej firmy. Leasing zwrotny polega na przeniesieniu własności danego składnika majątku na leasingodawcę w zamian za wypłacenie środków z tytułu przeniesienia własności tego środka. Spłata środków następuje w formie rat leasingowych. Po spłacie możesz znowu nabyć ten składnik majątku.

WYNAJEM

DŁUGOTERMINOWY

Potrzebujesz samochód, a nie chcesz kupować go na własność?

Atutem wynajmu długoterminowego (CFM) jest kompleksowe odciążenie Klienta we wszystkich elementach związanych z eksploatacją firmowej floty, co pozwala efektywnie i oszczędnie korzystać z pojazdów.

NIE CZEKAJ!

NAPISZ DO NAS!